У НПУ імені М.П. Драгоманова відбувся Українсько-польський науковий семінар «Вільний час у розвитку особистості».

У НПУ імені М.П. Драгоманова відбувся Українсько-польський науковий семінар «Вільний час у розвитку особистості».

13.04.2018 у НПУ імені М.П. Драгоманова відбувся Українсько-польський науковий семінар «Вільний час у розвитку особистості».

Основною метою семінару стало обговорення питань культури вільного часу, організації змістовного дозвілля як сфери розвитку особистості.
Серед них особлива увага приділялася питанням вільного часу особистості в епоху Постмодерну, позашкільній освіті і вільному часу, культурі вільного часу як якості життя, вільному часу і реабілітації, терапії та ресоціалізації.
Організаторами семінару виступили українські і польські заклади вищої освіти.
Надзвичайно приємно, що участь у семінарі брали представники Верховная рада України, Міністерство освіти і науки України, Державна служба якості освіти, Посольство Республіки Польща у Києві / Ambasada RP w Kijowie, вчені, практики, громадськість, ЗМІ.
Дякуємо за співпрацю в організації і активну участь!

 

Олена Биковська

Ректор Інституту екології економіки і права, доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри позашкільної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова, член Європейської асоціації організацій вільного часу дітей і молоді (EAICY)