Анджей Дуда: Санкції проти Росії необхідно зберегти
http://external.polskieradio.pl/files/414a818e-ad7b-4ef8-b4b5-e36984d0abdf.file

Анджей Дуда: Санкції проти Росії необхідно зберегти

Президент Польщі Анджей Дуда заявив у Ризі, що Польща буде проти дій, які мали б довести до перезавантаження з Росією. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У своєму виступі після розмов з президентом Латвії Раймондасом Вейонісом польський очільник сказав, що обидва політики підтримують ідею продовження діалогу з Росією.

«Ми зовсім не є прихильники того, щоб Росію ізолювати, щоб на Росію закриватися», – запевнив польський президент. Разом з тим, політик додав, що «з очевидних причин» – зокрема через окупацію українських земель Росією та її «агресивну, провокативну поведінку», над якими не можна пройти байдуже, – вони абсолютно не є «прихильниками підвищення рівня діалогу з Росією».

«Ми вважаємо, що він повинен залишитися на цьому ж рівні і також вважаємо, що санкції повинні бути збережені; і ми, безперечно, будемо проти будь-яких дій, що мали б вести до якогось перезавантаження у відносинах з Росією», – заявив президент Польщі Анджей Дуда.

«Спочатку Росія мусить проявити добру волю, показати, що вона хоче приєднатися до серйозної розмови на тему встановлення миру і заспокоєння сиутації, бо, на жаль, сьогодні вона є агресором і це – факти», – сказав польський президент.

PAP/Н.Б.