Бокс можуть виключити з програми Олімпійських ігор
https://www.uznews.uz/upload/cache/86/b1/86b1a8b305b25c8f9827c5c767a676f1.jpg

Бокс можуть виключити з програми Олімпійських ігор

Єдиного кандидата на посаду президента Міжнародної федерації аматорського боксу підозрюють в торгівлі героїном. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Zaxid.net.

Міжнародний олімпійський комітет заявив, що може виключити бокс з програми Олімпійських ігор. Про це 4 жовтня повідомляє Daily Nation.

Причиною рішення про виключення боксу з програми Олімпійських ігор є «надзвичайна стурбованість» МОК щодо виборів на посаду президента Міжнародної федерації аматорського боксу (AIBA). Єдиним кандидатом на посаду є узбецький бізнесмен Гафур Рахімов, який зараз виконує обов’язки президента після усунення колишнього очільника AIBA Ву Чинг Куо. Рахімова підозрюють у зв’язках з організованою злочинністю. Зокрема, Мінфін США підозрює Рахімова у торгівлі героїном і називає «одним із найвпливовіших злочинців Узбекистану». За словами представників МОК, обрання Рахімова може погіршити ситуацію з корупцією і договірними поєдинками в AIBA. Єдиний суперник Рахімова Серік Конакбаєв, не пояснюючи причин, знявся з виборів.

Варто уточнити, що Рахімов тимчасово очолює AIBA з лютого 2018 року. Він замінив на посту колишнього керівника організації Ву Чинг Куо, який добровільно залишив пост після звинувачень у корупції. 3 жовтня його довічно відсторонили від роботи в AIBA. Вибори на посаду президента федерації відбудуться у листопаді в Москві.