Дебют Ющенка відбудеться у п’ятницю в Торуні
http://external.polskieradio.pl/files/5d3a4fd4-ce88-4d5a-b050-91a9c33f83fd.file

Дебют Ющенка відбудеться у п’ятницю в Торуні

Керманич жіночої збірної Польщі з боксу Іван Ющенко вважає, що на успіх повинна працювати вся країна. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Матч між Польщею та Сербією в місті Торунь, що відбудеться 28 вересня, стане дебютом нового тренера польської боксерської жіночої команди Івана Ющенка. Новий керманич, який раніше працював в Україні та Азербайджані, хоче придивитися до боксерок і розширити команду, яка представляє біло-червоних на міжнародній арені.

Віце-президент Польського боксерського союзу Мацей Демель повідомив, що після Сербії, польська команда проведе зустрічі з боксерками Литви та Росії. «Тренер Іван Ющенко займався підготовкою жіночого складу Азербайджану, а в Україні працював і з чоловіками, і з жінками. Ми хочемо разом з ним розширити національну збірну, щоб вона не нараховувала 10 чи 15 спортсменок, а 30», – зазначив Демель.

Керманич жіночої збірної Польщі з боксу Іван Ющенко в розмові з журналістами зауважив – якщо люди, які займаються боксом у всій Польщі, не виконують своїх обов’язків, то нічого з цього не вийде. «Таку роботу повинні виконувати усі, – тренери, спортсмени, – це не те, що я прийду і зроблю якесь чудо, ні, на успіх повинна працювати уся Польща, а я мушу лише вказувати правильний шлях, інші повинні мені допомагати, я ж прислухатимуся до їхніх думок», – підкреслив тренер Ющенко.

PAP/В.П