Ф.Могеріні: Економічні санкції ЄС проти Росії треба продовжити
http://external.polskieradio.pl/files/4524ab1d-8718-47e9-9858-53e782dd048a.file

Ф.Могеріні: Економічні санкції ЄС проти Росії треба продовжити

Питання продовження санкцій проти Москви країни ЄС обговорять під час зусрічі в Брюсселі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Економічні санкції ЄС проти Росії, введені після анексії Криму, повинні бути продовжені – заявила в Люксембурзі голова євросоюзної дипломатії Федеріка Могеріні. Обмеження закінчуються наприкінці липня. Зелене світло для їх продоавження мають дати європейські лідери під час дводенного саміту, який розпочнеться у четвер в Брюсселі.

Досі ЄС обстоював позицію, що можливе пом’якшення санкцій або їх повне скасування залежить від виконання мінських угод про припинення вогню на сході України. Як заявила Могеріні, прогресу в цьому питанні немає тому ЄС повинен приймати певні рішення.

Хоча мінські угоди не виконуються, у минулому траплялося, що країни, які мають добрі та тісні відносини з Росією, закликали до пом’якшення та навіть зняття обмежень.

Останній такий заклик надійшов з Італії, а для продовження санкцій необхідна одностайність. Якщо буде прийнято позитивне рішення, санкції проти Росії будуть продовжені до кінця січня.

IAR/Л.І.