Генерал США заявив про загрозу окупації Одеси і Румунії Росією
Екс-командувач сухопутними військами США в Європі, генерал-лейтенант Бен Годже сusar.army.mil/Courtesy Photo

Генерал США заявив про загрозу окупації Одеси і Румунії Росією

Екс-командувач сухопутними військами США в Європі Бен Годжес теж вважає, що у найближчі 10 років може початися війна з Китаєм. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Екс-командувач сухопутними військами США в Європі, генерал-лейтенант Бен Годжес вважає, що протягом найближчих десяти років може початися війна з Китаєм. Представник США виступив 12 березня у Празі на конференції з питань безпеки, приуроченій до 20-річчя вступу Чехії, Угорщини і Польщі до Північноатлантичного альянсу. США, за його словами, «потребує союзників з Європи, Канади та Австралії, а НАТО слід продемонструвати свою силу Росії», – передає Радіо Прага.

Годжес також закликав Німеччину направити на оборону більше коштів. Генерал-лейтенант США підкреслив, що тероризм ставить під загрозу життя багатьох людей.

На його думку, Альянс також повинен приділяти належну увагу потенційним загрозам з боку Росії і Китаю.

Годжес, серед іншого, озвучив під час конференції в Празькому граді, що «НАТО має збільшити свої можливості в регіоні Чорного моря» і додав: «Якщо Захід не зробить щось у зв’язку з анексією Криму, цілком може статися, що в ролі таких окупованих місць виявляться Одеса і на кінець, можливо, також Румунія».

radio.cz/Т.А.