Голова Кабінету Анджея Дуди може стати заступником генсекретаря НАТО
Голова Кабінету президента Польщі Кшиштоф Щерський Adrian Grycuk [CC BY-SA 3.0 pl (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en)]

Голова Кабінету Анджея Дуди може стати заступником генсекретаря НАТО

Кшиштоф Щерський отримав згоду президента Польщі балотуватися на посаду заступника генсека НАТО. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Президентський міністр Кшиштоф Щерський заявив на хвилях Польського радіо, що він отримав згоду президента Анджея Дуди балотуватися на посаду заступника генерального секретаря НАТО. За його словами, його прізвище потрапило до переліку кандидатів.

За словами, зокрема, найсвіжішого видання «Polska The Times», Щерський отримав підтримку Сполучених Штатів у грі за посаду заступника генерального секретаря НАТО. «Голова Кабінету президента Анджея Дуди повернувся з візиту у Вашингтоні із американською підтримкою у кишені. Це, звісно, не залишається не пов’язаним з польськими заявами про придбання у США літаків F-35, а також підпадає під політичні правила гри», – написало видання.

«Підтримка США означає, що шанси Щерського вступити на посаду є великим, але остаточне рішення має бути прийняте до кінця липня», – говориться у публікації. За словами «Polska The Times», що посилається на своїх співрозмовників у Праві і справедливості, прізвище Щерського є також у грі за можливу посаду європейського комісара.

Новий заступник генерального секретаря НАТО має замінити у жовтні американку Роуз Ґетемюллер.

PAP, IAR/Т.А.