"Лех" українців Костевіча та Хобленка переміг "Віслу"

“Лех” українців Костевіча та Хобленка переміг “Віслу”

Познанський “Лех” здобув переконливу перемогу над краківською “Віслою” з рахунком 3: 1. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на dynamomania.com.

У 29 турі чемпіонату Польщі “Вісла” Краків приймала познанський “Лех”. Володимир Костевич в заявку на матч не потрапив, а Олексій Хобленко з’явився на полі в кінці зустрічі.

На 30-й хвилині Карлос Лопес ювелірним ударом зі штрафного вивів господарів вперед, але перед перервою Гуткьяер реалізував пенальті і відновив статус-кво.

Все той же Гуткьяер вивів “Лех” вперед на 53-й хвилині. На 83-й він оформив хет-трик і встановив остаточний рахунок в матчі.

“Вісла” має в активі 43 очки і займає 7 місце, “Лех” завдяки перемозі обігнав “Легію” і з 52 очками перебуває на 2 сходинці турнірної таблиці.