Мігранти виїжджають з Великобританії
https://24tv.ua/resources/photos/news/610x344_DIR/201705/824237.jpg?201705210318

Мігранти виїжджають з Великобританії

За останніми даними, кількість мігрантів з країн так званої нової Європи зменшилася на понад 90 тисяч. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Британське видання «The Times» інформує про значне скорочення у Великобританії кількості мігрантів з так званих нових країн ЄС, тобто країн, котрі вступили до Євроспільноти у 2004 році.

Згідно з останніми даними британського статистичного бюро ONS, від березня 2017 року до березня 2018 року ґроно цих мігрантів зменшилося на 91 тисячу. Серед головних причин зміни вказується падіння курсу фунта і майбутній вихід Великобританії з Європейського Союзу.

Директорка маркетингового агентства Матильда Сетляк зауважила, що «вакансії та зарплата стали менш привабливими, ніж це було колись, тому чимало людей вирішує повернутися з Великобританії до Польщі».

За словами Сетляк, вирівнюється теж рівень життя у Великій Британії та у Польщі. А ті, хто хоче залишитися на еміграції, починають задумуватися над переїздом до Німеччини, яка залишається членом Європейського Союзу.

За офіційними даними, кількість працівників з Польщі, Чехії, Естонії, Словаччини, Словенії, Латвії, Литви та Угорщини впродовж року зменшилася у Великобританії з 1 мільйона 8 тисяч до 917 тисяч. Поляки становлять найбільшу групу іммігрантів.