Міністр інфраструктури: Від Корчової до Львова буде автомагістраль
http://external.polskieradio.pl/files/5a600002-54a2-4ad9-b4ce-5f805f74fe3d.file

Міністр інфраструктури: Від Корчової до Львова буде автомагістраль

Міністр інфраструктури Анджей Адамчик обіцяє, що будівництво автомагістралі на польсько-українському кордоні розпочнеться наступного року. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Міністр інфраструктури Польщі заявив, що буде збудовано автомагістраль, яка з’єднує польсько-український кордон у Корчовій зі Львовом.

Заяву з цього питання передав польському міністрові міністр транспорту України Володимир Омелян. Будівництво автостради, згідно з заявами, буде започатковано у 2019 році.

За словами міністра Анджея Адамчика, українська сторона наступного року розпочне «будівництво комерційної, концесійної магістралі завдовжки понад 80 кілометрів, яка буде з’єднувати східнний кордон Польщі у Корчовій зі Львовом».

Це крок до покращення транскордонної інфраструктури між Польщею та Україною. Анджей Адамчик додав: «Пан міністр Омелян повідомив під час зустрічі, що українська сторона готується та здійснить великий дорожній проект, який з’єднує Львів з Одесою з відгалуженням до Києва. Це буде швидкісна дорога. Ми сподіваємося, що це дозволить вам підключити Одесу до портів Триміста».

Швидкісна дорога зі Львова до Одеси повинна бути введена в експлуатацію на зламі 2024 і 2025 років.

businessinsider.com.pl/Л.І.