Міністр оборони: Цьогорічний парад до Свята Війська польського буде особливим
http://external.polskieradio.pl/files/17c1a0a0-8361-4b88-bfef-d132c016d1d1.file

Міністр оборони: Цьогорічний парад до Свята Війська польського буде особливим

Великий «Парад Незалежності» буде присвячений 100-річчю відновлення незалежності Польщі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У військовому параді, що 15 серпня пройде трасою швидкісного руху у Варшаві – Віслострадою – візьме участь понад 100 літаків та гелікоптерів, понад 200 бойових машин та 1,5 тис. солдатів. Про це поінформував міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак. За його словами, цей парад буде особливим, адже він присвячений 100-річчю повернення Польщею незалежності.

Міністр звернув увагу, що цьогоріч Польща святкує 100-річчя відновлення неналежності і військовий парад буде масштабнішим. А тому він пройде Віслострадою, а не як у минулі роки – Уяздовськими алеями.

За словами голови оборонного відомства, у «Параді Незалежності» візьмуть участь також 900 учасників історичної реконструкції у військовій формі різних епох. Мають бути також гості з-за кордону.

За інформацією Міністерства національної оборони, 14 і 15 серпня у Варшаві відбудуться головні святкові заходи, присвячені Дню Війська польського, Військовий парад прийматимуть, серед інших, президент Польщі Анджей Дуда спільно з міністром національної оборони, будуть також прем’єр-міністр та спікери обох палат парламенту та командування Збройних сил Республіки Польща.

15 серпня припадає річниця переможної для Польщі битви під час Радянсько-польської війни 1920 року.

PAP/Т.А.