Міністр президента: Візит Анджея Дуди до Росії не планується
http://external.polskieradio.pl/files/9e5d9d20-ef64-40f9-b43e-ef45001062ae.file

Міністр президента: Візит Анджея Дуди до Росії не планується

Проте, за словами Анджея Дери, якщо Польща вийде до фіналу ЧС, він закликатиме президента поїхати до Росії. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

«Президент Польщі Анджей Дуда надалі не планує візиту на мундіаль», – сказав у понеділок президентський міністр Анджей Дера. Він додав, що якщо, однак, збірна Польщі вийде до фіналу, то він закликатиме президента здійснити таку поїздку.

На запитання радіо RMF FM, чи президент Польщі надалі не має наміру поїхати на Чемпіонат світу з футболу, Дера відповів, що «нічого з цього питання не змінилося». «З того, що мені відомо, візит президента до Росії не запланований», – повідомив президентський міністр.

«Я думаю, що перше, що можна би було обміркувати, то це якби Польща вийшла у фінал, чого я бажаю Польщі. Тоді я особисто буду переконувати президента поїхати до Росії на фінал», – додав він.

Нагадаємо, у березні Канцелярія президента Польщі поінформувала, що Анджей Дуда не поїде на відкриття мундіалю до Росії. Очільник польської держави також тоді сказав, що якщо він поїде в Росію, то тільки на матч збірної Польщі. «Маю надію, що це буде фінальний матч», – сказав тоді Дуда.

Чемпіонат світу з футболу у Росії почнеться 14 червня і закінчиться 15 липня. Збірна Польщі гратиме свій перший матч 19 червня із Сенегалом, за п’ять днів – з Колумбією, а 28 червня, на завершення групового турніру, зіграє з Японією.

PAP/Т.А.