Міністр рільництва: Наслідки посухи не посилюватимуться
http://external.polskieradio.pl/files/c1bcceda-a08b-4142-8966-3cef63df0e3e.file

Міністр рільництва: Наслідки посухи не посилюватимуться

Міністр Ян Кшиштоф Ардановський заявив, що відсутність опадів, особливо в червні, позначиться на врожаї третини культур. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Польський міністр рільництва Ян Кшиштоф Ардановський черговий раз закликав ґмінні управи оцінювати збитки, які спричинила посуха. З цією метою повинні бути створені спеціальні комісії, які мають виконати роботу перед жнивами.

Як відзначив міністр, відсутність опадів, особливо в червні, позначиться на врожаї третини культур у Польщі. Але, на його думку, наслідки посухи не посилюватимуться. «Наслідки посухи не повинні збільшуватися, тому що останні досить інтенсивні опади в усій Польщі справили, що рослини, які достигають пізніше, – кукурудза, цукрвий буряк, кормові трави, овочі найближчими місяцями ще ростимуть. А засохли ярі зернові культури і частково послаблена озимина – сказав міністр рільництва Ян Кшиштоф Ардановський.

Міністерство рільництва оцінює, що з-поміж майже 2,5 тисячі ґмінних управ у Польщі, посуха спричинила збитки приблизно у випадку 2300.

IAR/Н.Б.