Навчання в аспірантурі: триває прийом заявок на стипендійну програму для осіб польського походження
https://pbs.twimg.com/media/DZ3cwdbWAAIPx0X.jpg

Навчання в аспірантурі: триває прийом заявок на стипендійну програму для осіб польського походження

Триває прийом заявок на участь у стипендійній програмі для осіб польського походження на навчання в аспірантурі у 2018–2019 н.р. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Волинський Монітор.

Програма реалізує принципи «Урядової програми співпраці з Полонією та поляками за кордоном». Її мета – покращити знання польської мови та підвищити рівень кваліфікації в полонійному середовищі шляхом надання молоді польського походження можливості навчатися в аспірантурі вищих навчальних закладів Польщі на умовах стипендії.

Подавати заявку на вступ до аспірантури в польських вишах зі стипендією Національного агентства академічних обмінів можуть особи, які мають Карту поляка або задокументоване польське походження, не мають польського громадянства чи дозволу на постійне проживання в Польщі, є громадянами Білорусі, України, Болгарії, Чехії, Хорватії, Македонії, Молдови, Литви, Латвії, Естонії, Румунії, Сербії, Словаччини, Угорщини, Албанії, Вірменії, Азербайджану, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Росії, Узбекистану, Таджикистану, Туркменістану, держав Африки, Південної чи Центральної Америки.

Особи, які стануть учасниками програми, отримуватимуть стипендію в університетах за місцем навчання. Стипендії призначатимуть на весь період навчання та виплачуватимуть 12 місяців протягом академічного року.

Заявки можна подавати до 15:00 14 серпня 2018 р. на сайті: programs.nawa.gov.pl/login

Результати відбору оприлюднять 20 жовтня 2018 р.

Із правилами програми можна ознайомитися на сайті Національного агентства академічних обмінів.