Німеччині та всій Європі загрожує економічна криза
http://external.polskieradio.pl/files/0acc8a0b-19f0-4ec9-a122-60ccfca3f38b.file

Німеччині та всій Європі загрожує економічна криза

Експерти побоюються, що теперішня кризова ситуація в Італії призведе до економічного реґресу в Німеччині та усій Європі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Організація економічного співробітництва та розвитку (OECD) погіршила прогноз економічного зростання для Німеччини на наступний рік з 2,4% до 2,2%. Експерти побоюються, що теперішня кризова ситуація в Італії призведе до економічного реґресу в Німеччині та усій Європі.

«Нинішня криза в Італії може виявитися для країн Єврозони набагато більш небезпечною, ніж криза у Греції», – заявив тижневикові «Der Spiegel» економіст проф. Гарольд Джеймс. Економічний щоденний часопис «Handelsblatt» переконує, що італійська криза вже негативно вплинула на становище німецьких банків. «Вчорашній біржовий ринок Німеччини закрився падінням. Ціна за акцію Deutsche Bank впала на 4,5%, а Commerzbank – на понад 4%», – читаємо в газеті.

Німецька промислово-торговельна палата також погіршила для Німеччини прогноз щодо зростання економіки на наступний рік з 2,7% до 2,2%.

Як повідомляє Організація економічного співробітництва та розвитку, попри незначне падіння, експортний надлишок у німецькому міжнародному балансі складе 2018 року 7,9% ВВП.