Німець вдавав громадянина Чехії, аби виїхати з Польщі в Україну

Німець вдавав громадянина Чехії, аби виїхати з Польщі в Україну

Громадянин Німеччини з фальшивим чеським паспортом поспішав перетнути польсько-український кордон. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Громадянин Німеччини хотів в’їхати в Україну на підставі підробленого чеського паспорта. Чоловік мав також інші фальшиві документи. Увесь комплект підробок він придбав за тисячу євро. Про це повідомила речниця Бескидського відділу Прикордонної служби майор Ельжбєта Пікор.

43-річний громадянин Німеччини намагався перейти польсько-український кордон у Корчовій. Під час проходження контролю він показав прикордонникам чеський паспорт.

«Вже на перший погляд документ викликав підозри щодо своєї справжності. Глибше вивчення показало, що сторінка з особистими даними була повністю підроблена та вклеєна до справжнього чеського паспорта. Також виявилося, що чеський паспорт фігурую у базі Шенгенської інформаційної системи (SIS) та Інтерполу як втрачений на території Чехії», – повідомила майор Пікор.

Вона додала, що чоловік показав прикордонникам під час контролю також водійські права та посвідчення особи, що також виявилися фальшивими.

«Чоловік зізнався, що він є громадянином Німеччини і хотів спільно зі своєю партнеркою повернутися в Україну, але не встиг вчасно виробити німецький паспорт. А тому він вирішив на кордоні з Україною вдавати чеха», – сказала речниця.

Громадянину Німеччини погодився добровільно понести покарання. Йому дали рік та два місяці позбавлення волі умовно.

PAP/Т.А.