Новий метод боротьби із раком – фільтрування крові. Польські лікарі зробили це першими

Новий метод боротьби із раком – фільтрування крові. Польські лікарі зробили це першими

Лікарі з Університетської лікарні в Кракові першими у світі застосували новий метод лікування раку, що полягає у фільтруванні крові пацієнта та видаленні із неї білків, які утворюють ракові клітини. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Монітор Інфо.

Лікарі з Університетської лікарні в Кракові першими у світі застосували новий метод лікування раку, що полягає у фільтруванні крові пацієнта та видаленні із неї білків, які утворюють ракові клітини. Про це повідомляє телепрограма «Panorama» каналу «TVP2». Поки ним можуть скористатися лише пацієнтки, хворі на потрійно негативний рак молочної залози.

Першою пацієнткою, на якій випробували новий метод, була Марія, яка страждає від потрійного негативного раку молочної залози. Жінка дуже погано переносила хіміотерапію.

Метод, розроблений краківськими лікарями, полягає у фільтрації, а потім видаленні з крові білків, які продукують нові ракові клітини. Ці білки захищають рак від руйнування імунною системою та імунізують рак від хіміотерапії.

«Зараз ми вилучаємо з організму те, що рак використовує, щоби бути непереможним», – каже професор Пьотр Висоцький, керівник відділення онкології в Університетській лікарні у Кракові.

Зараз терапія спрямована до пацієнтів із потрійним негативним раком молочної залози, які вичерпали всі доступні методи лікування. Лікування проводиться чотири місяці тричі на тиждень протягом двох годин.

Джерело: TVP Info