Новообраний президент Литви прибуде до Польщі
pixabay.com/CC0 Creative Commons/

Новообраний президент Литви прибуде до Польщі

Новий очільник Литви приїде до Варшави через кілька днів після інавгурації, 16 липня. Польща – це перша країна, до якої президент прибуде з офіційним візитом. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Вже є подробиці першого закордонного візиту новообраного литовського президента Ґітанаса Науседи.

Про деталі липневого візиту Ґітанас Науседа розмовляв з міністром закордонних справ своєї держави Лінасом Лінкявічюсом. Як повідомив голова литовської дипломатії, у Польщі традиційно будуть порушені питання оборони та безпеки, транспорту, енергетики та газу. Лінас Лінкявічюс також додав, що, крім Польщі, пріоритетними напрямками візитів нового президента будуть інші балтійські країни та держави ЄС і НАТО. На думку міністра, не буде стратегічних змін у закордонній політиці Ґітанаса Науседи, але можуть з’явитися «тактичні зауваги».

Ґітанас Науседа – економіст і колишній радних одного з найбільших литовських банків. Ще перед травневими виборами він сказав, що в разі своєї перемоги з першим закордонним візитом він прибуде до Польщі. Присяга нового президента Литви відбудеться 12 липня.

IAR/М.К.