П’яний росіянин-дебошир «посадив» літак у Варшаві (відео)

П’яний росіянин-дебошир «посадив» літак у Варшаві (відео)

Рейс “Аерофлоту” з Барселони до Москви, був змушений здійснити екстрену посадку в варшавському аеропорту імені Шопена. Про це повідомляє Upmp.news  посиланням на In Poland.

Сталось це минулого тижня, у п’ятницю, 14 червня. Причиною стала поведінка пасажира бізнес-класу, 36-річного росіянина, який назвався «Дмитром із Москви», що знаходився в стані алкогольного сп’яніння і був «загрозою для безпеки літака та його пасажирів». Чоловік голосно кричав іспанською, англійською та російською мовами, намагався танцювати, чим заважав іншим пасажирам повітряного судна.

Всі намагання стюардів заспокоїти 36-річного дебошира виявилися марними, в зв’язку з чим капітан літака вирішив здійснити позапланову посадку. Після чого чоловіка було затримано польським поліцейським.

У прес-службі «Аерофлоту» вже заявили, що порушника внесли в «чорний список» і будуть вимагати компенсацію і суворого покарання.

Також «Аерофлот» вимагає від уряду дозволу на використання на борту додаткового обладнання для стримування пасажирів. Це включає в себе пластикові наручники.

В даний час поліція проводить попереднє розслідування з можливістю порушення кримінальної справи проти пасажира, йому може загрожувати великий штраф, виправні роботи або мінімальне позбавлення волі.