Польща на боці Євросоюзу
http://external.polskieradio.pl/files/2cb70019-6c1a-486c-9ef5-141943bb6f9f.file

Польща на боці Євросоюзу

У митній війні між ЄС та США Варшава демонструє європейську солідарність – заявив віце-міністр підприємливості та технології. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У митній війні між Європейським Союзом та США Польща підтримує позицію Євросоюзу, – заявив віце-міністр підприємливості та технології Марцін Оцєпа. Політик виступив в рамках Форуму «Візія розвитку», який триває у польському місті Ґдиня.

Марцін Оцєпа сказав, що Польща обстоює право вільної торгівлі:

«У нас дуже добрі взаємовідносини як зі США, так і з Європейським Союзом. Тому Польща може стати фантастиним посередником у цих розмовах. Намагаємося переконати наших американських партнерів, що митна війна не лежить ані в інтересах Європи, ні в інтересах США. Ми готові до всіх сцнаріїв, але, очевидно, підтримуємо європейську єдність. Наша проамериканська позиція та наші проамерикаснькі симпатії не матимуть жодного впливу на нашу європейську солідарність, яку ми демонструємо від самого початку».

Минулого тижня Дональд Трамп погрожував впровадженням 20-відсоткового мита на автомобілі з ЄС. Президент США заявив, що мито буде введено, якщо Євросоюз не скасує торговельних обмежень на америкаснькі продукти. Перед цим президент США ввів мито на імпорт сталі та алюмінію. У відповідь на це Європейський Союз застосував мито на імпорт зі США варістю 2,8 мільярда доларів.

IAR/Я.С.