Польща розвиватиме ринок яловичини
http://external.polskieradio.pl/files/06cf77a1-8716-49e8-b5f3-37a7287e1486.file

Польща розвиватиме ринок яловичини

Виробники планують збільшити кількість польської яловичини на місцевих столах і за кордоном. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Після року роботи і розмов з Міністерством сільського господарства та розвитку села виробники яловичини оприлюднили стратегію підвищення конкурентоспроможності і прибутковості цієї галузі. Представники галузі планують досягти цього за допомогою реклами польської яловичи на підвищення якості м’яса.

Стратегію розвитку ринку яловичини підписано 27 квітня. А на прес-конференції 7 травня міністр сільського господарства Кшиштоф Юрґєль задекларував, що міністерство буде активним у реалізації цієї програми. Над стратегією працюватиме спеціально створена Рада сектора яловичини, що включає шість організацій виробників великої рогатої худоби. «Метою програми є гарантувати врівноважений, тривкий розвиток галузі яловичини в Польщі. Сьогодні є добрий час, ми даємо собі раду на ринку, а треба підготуватися до важкого періоду, коли ми будемо під тиском конкуренції країн Європейського Союзу та інших країн. Ця програма допоможе збільшити конкурентоспроможність нашим фермерам і переробній галузі, щоб ми були стабільними й більш стійкими до змін», – сказав голова Польської асоціації виробників яловичини Єжи Вєжбіцький.

Торік у Польщі виготовлено 550 тисяч тонн яловичини; майже 90 відсотків м’яса призначено на експорт.