Польське пресове агентство відзначає сторіччя своєї діяльності
http://external.polskieradio.pl/files/bc85544b-a96f-4e9d-8041-ed7c41d064eb.file

Польське пресове агентство відзначає сторіччя своєї діяльності

Це найбільше у Польщі інформаційне агенство, яке належить Польській скарбниці. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Польське пресове агентство відзначає сторіччя своєї діяльності. З цієї нагоди у Варшавському королівському замку організовано конференцію «Мас-медіа майбутнього». Польське пресове агенство – це найбільше у Польщі інформаційне агенство, яке належить Польській скарбниці.

Віце-міністр культури та національної спадщини Павел Лєвандовський, котрий відповідає за безпосередній нагляд над ППА, каже, що це «спільна ланка для всіх ЗМІ у Польщі»:

«Коли ми читаємо повідомлення, що з’являються на різноманітних порталах чи в газетах, то часто внизу видніється підпис – ППА, тобто Польське пресове агентство. ЗМІ у Польщі не настільки багаті, щоб у кожному місті мати своїх репортерів. З другого боку, чимало організацій та установ прагнуть інформувати про свою діяльність. Вони висилають інформацію до ППА, а агентство потім поширює цю інформацію до усіх польських мас-медіа».

Над інформаційним сервісом Польського пресового агентства працює 250 журналістів та 40 фоторепортерів у Польщі та за кордоном. Діяльність ППА визначається законом з 1997 року, в якому написано, ППА покликане передавати ретельну, об’єктивну та різнобічну інформацію.

IAR/Я.С.