Польський мед на експорт
https://besplatka.ua/aws/28/32/11/10/prodam-med-maiskii--podsolnuh--raznotrave--podsolnuh-photo-344f.jpg

Польський мед на експорт

Щоправда, в цей же час Польща імпортувала меду на 47,6 млн євро. Зокрема з України майже 14 тисяч тонн. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Польська опозиційна партія Сучасна закликає міністра енергетики накласти ембарго на постачання вугілля з Донбасу, оскільки «Польща стає залежною від російського вугілля і допомагає сепаратистам на Донбасі».

Опозиціонери переконані, що антрацит, який власне й добувається у шахтах Донбасу, потрапляє до Польщі і тому виходить, що поляки фінансують сепаратистів. Міністр енергетики Польщі Кшиштоф Тхужевський наголосив, що цією справою повинні займатися відповідні служби, і наскільки він розуміє вони на такого типу заяви реагують відповідно.
Справу потрапляння вугілля з окупованого Донбасу до Польщі вже не раз описували журналісти видання «Dziennik.Gazeta Prawna».

Польський мед – це популярний експортний товар. У Польщі його споживання зростає. Пересічний поляк минулого року за рік з’їв 600 грамів меду, а європеєць – 700.

Минулого року з Польщі на експорт відправлено 15,2 тисячі тонн меду, що на 11% більше, ніж попереднього року на суму майже 36 мільйонів євро. Цей мед, здебільшого потрапив на столи французів і німців – 47% усього експорту.
Щоправда, в цей же час Польща імпортувала меду на 47,6 млн євро. Зокрема з України майже 14 тисяч тонн, а це 55% усього купленого продукту з-за кордону.
У глобальному списку експортерів Польща займає 13 місце.

Взагалі поляки неабиякі шанувальники солодощів і найбільше їм до вподоби саме шоколад. 96% польських громадян не відмовляють собі у нагоді поласувати солодощами.

У першій половині 2018 року виготовлення шоколаду і шоколадоподібних виробів у країні над Віслою зросло на 11% – 199 тисяч тонн.
Для 7% поляків солодощі – це своєрідна форма нагороди і спосіб на поліпшення настрою – 12%. Але, кожний десятий поляк обирає їх, дивлячись на склад продукту. Нічого дивного в цьому немає, оскільки 62% поляків постійно займаються спортом.

В.П.