Польську допомогу доставлено до Південного Судану
http://external.polskieradio.pl/files/9f771d05-1afb-4128-a0a7-41d7b99ebeb0.file

Польську допомогу доставлено до Південного Судану

Причина трагічної ситуації суданців – це громадянська війна і посуха. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Польський уряд, фонд Домініки Кульчик та Польська медична місія разом допомагають голодуючим жителям Південного Судану. Наприкінці липня там почався розподіл ста тонн продовольства. Це перша такого великого обсягу продовольча допомога, що була профінансована польськими фондами.

«Продовольство потрапить до 20 тисяч жінок, дітей та старших осіб, – це саме вони опинилися перед загрозою з причин недоїдання», – стверджує Малгожата Оласінська-Харт з Польської медичної місії: «Ми привозимо квасолю, сорго, рис та олію, – це такий збалансований продовольчий пакет. Кількість привезеного харчування дозволить родинам, які його отримають, протриматися близько двох місяців, щоб дочекатися збирання урожаю».

Польська медична місія за гроші, отримані з департаменту гуманітарної допомоги Канцелярії голови Ради міністрів, придбала харчі, а фонд Домініки Кульчик профінансував транспортування продовольства і охорону складів від місцевих бандитів.

Малгожата Оласінська-Харт каже, що причина трагічної ситуації суданців – це громадянська війна і посуха.

Польський уряд призначив на допомогу суданцям 2 млн злотих, а уся допомога охопить 354 тонн харчування для понад 47 тисяч жінок і дітей.

IAR/В.П.