Прем’єр-міністр Італії: Неправильна політика принесла 35 тисяч жертв
http://external.polskieradio.pl/files/c69d3552-9e72-4fe9-a7eb-93e13c4c29ff.file

Прем’єр-міністр Італії: Неправильна політика принесла 35 тисяч жертв

Джузеппе Конті заявив, що причиною загибелі багатьох тисяч іммігрантів протягом останніх 15 років була неправильна імміграційна політика. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Очільник італійського уряду на зустрічі з журналістами сказав, що неправильна імміграційна політика Європейського Союзу та Італії за останніх 15 років довела до смерті 35 тисяч осіб, які потонули в Середземному морі, прямуючи до Європи.

Прем’єр-міністр Джузеппе Конті наголосив: завдяки новій міграційній політиці Італії прибування мігрантів вдалося обмежити на 80 відсотків. Йдеться про угоду з Лівією, на основі якої берегова охорона цієї країни завертає човни з мігрантами до лівійських портів, та обмеження операцій суден неурядових організацій. «Ми стараємося, щоб Середземне море перестало бути кладовищем безіменних іммігрантів. Нам також вдалося змінити політику Європейського Союзу, що раніше здавалося неможливим», – сказав Джузеппе Конті.

Як додав італійський прем’єр-міністр, у Брюсселі, врешті-решт, зрозуміли, що кордон Італії є кордоном Європейського Союзу і деякі країни почали приймати мігрантів, які припливають до Італії. За словами Джузеппе Конті, він намагатиметься переконати в цьому й інші країни.

IAR/Н.Б.