Прокуратура оскаржила незастосування арешту до поляка, який побив поліцейського
http://external.polskieradio.pl/files/071f1b3a-abc2-4a0e-9f4a-719424041911.file

Прокуратура оскаржила незастосування арешту до поляка, який побив поліцейського

Поліцейський став на захист українки, яку раніше зловмисник зачепив та принизив на національному ґрунті. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Прокуратура у Польщі оскаржила у суді незастосування тимчасового арешту для Пьотра Д. 31-річному чоловіку висунули звинувачення у порушенні тілесної недоторканості поліцейського, який вжив щодо нього спеціальні заходи на вулиці Ґжибовській у Варшаві. За словами слідчих, існує побоювання, що зловмисник може сховатися, втекти або спробує вплинути на показання свідків.

Нагадаємо, у ніч з 9 на 10 червня по вулиці Ґжибовській польські правоохоронці затримали чоловіка, який раніше зачепив та образив на національному ґрунті українку. Пьотр Д. тоді вдарив одного з правоохоронців і та кинувся втікати. Поранений поліцейський почав наздоганяти його, але агресор повалив його на землю та почав копати по голові. Намагаючись врятуватися, правоохоронець здійснив попереджувальний постріл і нападник втік. Зловмисника затримали за декілька годин. Йому висунули звинувачення у порушенні тілесної недоторканості правоохоронця та спробі змусити поліцейських силою відступити від своїх службових обов’язків.

Поліцейський з травмами голови, тіла та струсом мозку потрапив до лікарні. Його виписали тільки у п’ятницю, 15 червня. Попри клопотання прокурора, суддя з районного суду у Варшаві вирішила не застосовувати щодо підозрюваного тимчасовий арешт.

За словами судді, у справі вже забезпечено найважливіші докази та допитано ключових свідків, а Пьотр Д. зізнався у нападі на поліцейського.

PAP/Т.А.