Росіянин віз через польсько-білоруський кордон понад 100 кг гашишу
http://external.polskieradio.pl/files/613c0b01-c3ee-4d22-b4d9-5625441c7949.file

Росіянин віз через польсько-білоруський кордон понад 100 кг гашишу

20-річний росіянин намагався перевезти на схід контрабанду гашишу, вартість якого на чорному ринку складає понад 5 млн злотих. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Контрабанду понад 101 кг гашишу, вартість якої на чорному ринку складає понад 5 млн злотих (1,17 млн євро), викрила Прикордонна служба Польщі у пункті пропуску з Білоруссю в Підляському воєводстві. Наркотики були у сховках приватного авто, яким керував громадянин Росії.

Про викриту контрабанду у вівторок поінформувала речниця Підляського відділу Прикордонної служби майор Катажина Зданович. 20-річного росіянина арештовано.

Наркотики виявили у приватній автівці, якою на схід подорожувала пара росіян. Під час прикордонного контролю у Бобровниках польські прикордонники вирішили ретельніше перевірити автівку. Їхні підозри щодо перевезення контрабанди підтвердив службовий пес – у конструкторських відділеннях транспортного засобу було знайдено 99 пакунків з темно-зеленою речовиною.

Експертиза показала, що це гашиш. Загалом було виявлено 101 кг цього наркотику. Приблизна вартість контрабанди складає 5 млн злотих.

Це чергова в останні місяці спроба контрабанди гашишу, викрита польськими прикордонниками у Підляському воєводстві. У квітні у подібних сховках авто знайшли 114 кг гашишу, вартість якого на чорному ринку складає майже 5,7 млн злотих. Контрабанду зупинили також на польсько-білоруському кордоні. Водієм виявився 45-річний росіянин.

PAP/Т.А.