Розпочало свою роботу Польське радіо «Література»
http://external.polskieradio.pl/files/bd2dcd78-5f14-4ac0-b46b-0081bae0de1c.file

Розпочало свою роботу Польське радіо «Література»

Польське радіо вводитиме слухачів до атмосфери цьогорічного Фестивалю Театру Польського радіо і театру Польського телебачення «Два театри». Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У ніч на понеділок, 25 червня, розпочало свою роботу Польське радіо «Література». Цей новий проект, в якому Польське радіо вбачає свою місію, вводитиме слухачів до атмосфери цьогорічного Фестивалю Театру Польського радіо і театру Польського телебачення «Два театри». В ефірі Польського радіо «Література» можна буде почути всі конкурсні радіо-спектаклі, розмови з їхніми авторами та репортажі з найважливіших подій, у тому числі з урочистого закриття фестивалю.

Керівник Редакції культури і освіти Першої програми Польського радіо Анна Юськевич анонсує, що це свого роду подарунок для слухачів. Ми хочемо нагадати нашим слухачам – адже вони самі цього вимагають – справжні скарби з архіву Польського радіо. Це будуть радіоспектаклі і радіоромани, чудові романи польських і світових авторів», – додає Юськевич.

«Ви зможете взяти участь у цьому фестивалі, бо всі цьогорічні конкурсні радіоспектаклі будуть у нашому ефірі. Крім них ми представимо розмови з авторами. Великі нагороди цьогорічного фестивалю отримають Барбара Краффтувна і Францішек Пєчка. Радіоспектаклі за їхньої участі також буде представлено в нашому ефірі», – каже Анна Юськевич.

Польське радіо «Література» можна буде почути на цифровій платформі DAB+, в інтернеті, а також за допомогою мобільного додатку.