Студенти Вроцлавської Політехніки вражатимуть Європу новим електричним мотоциклом

Студенти Вроцлавської Політехніки вражатимуть Європу новим електричним мотоциклом

15 — 21 липня у Барселоні відбуватиметься Smart Moto Challenge, Спеціально для цього студенти- політехніки підготували новий мотоцикл, адаптований до польових умов LEM Thunder v2. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на In Poland.

Студенти з Наукового товариства транспортних засобів і мобільних роботів Політехніки Вроцлава неодноразово доводили, що їхні електричні мотоцикли чудово розроблені. У 2018 році під час конкурсу серії Smart Moto Challenge, який вперше відбувся в Польщі — саме у Вроцлаві – політехніки зі своїм мотоциклом LEM Thunder виявилися кращими у категорії 30kW.

Тож цьогріч вони сподіваються вразити технічний світ вчергове.

15 липня молоді винахідники поїдуть до Барселони, візьмуть участь у Smart Moto Challenge.

З цієї нагоди вони підготували новий електричний мотоцикл LEM Thunder v2, який від свого попередника відрізняється міцним хромомолібденовим сталевим каркасом і новою батареєю. Цікаво, що мотоцикл отримав винятковий стартовий номер — 71, звичайно, з посиланням на код міста до Вроцлава.

Під час презентації нової моделі студенти з Наукового товариства транспортних засобів та мобільних роботів Вроцлавської Політехніки стверджували, що найбільшою проблемою попереднього мотоцикла була слабка батарея, що призводило до її перегрівання, у новій моделі мотоцикла ця проблема усунена.

— Ми використовували систему з двох вентиляторів, щільно захищених і розміщених на дні батареї, а також додали один вентилятор на вершині, який викидає гаряче повітря, — привідкрили таємницю винахідники.

Новий мотоцикл був оснащений двома додатковими батареями, які дозволяють отримати напругу майже 90 В, а також двома меншими драйверами, які взаємодіють один з одним і передають струм від акумулятора до двигуна. Студенти покращили ергономіку автомобіля, завдяки чому позиція водія дозволяє краще контролювати мотоцикл.

На конкурсі в Барселоні студенти-політехніки змагатимуться з командами з усієї Європи. Вони стартують як в динамічних, так і в статичних змаганнях, а також оцінюватиметься спосіб реалізації прототипів для масового виробництва.

https://www.wroclaw.pl

Фото Політехніки Вроцлава.