Суд не арештував підозрюваного у побитті поліцейського
http://external.polskieradio.pl/files/d4b04b9f-9a68-480a-b9a2-e80f62c64ed1.file

Суд не арештував підозрюваного у побитті поліцейського

Поліцейський став на захист громадянки України, котру зловмисник вербально принижував на національному ґрунті. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Районий суд у Варшаві вирішив, що немає підстав до застосування тимчасовго арешту стосовно зловмисника, котрий побив поліцейського. Внаслідок побиття поліцейський отримав струс мозку і перебуває в лікарні.

Нагадаємо, інцидент стався вночі з 9 на 10 червня у варшавському районі Праґа. П’яний поляк зачіпав та погрожував за національною ознакою громадянці України. Поліцейський, котрий прибув на місце, намагався затримати зловмисника, але той розпочав бійку зі співробітником поліції, вдарив кілька разів його в голову і втік з місця події. Поліцейський був госпіталізований, ц нього діагнозовано струс мозку. Нападника вдалося затримати наступного дня, 10 червня, це 31-річний Пьотрк Д., котрого звинувачено у тому, що він насильно намагався змусити співпробітника поліції припинити виконання своїх службових обов’язків, а також – у порушенні тілесної недоторканості поліцейського під час виконання службових обов’язків.

Районний суд у Варшаві вирішив, однак, що немає підстав для затсосування тимчасового арешту стосовно Пьотра Д.

PAP/Я.С.