У Міністерстві сільського господарства підбили підсумки останнього року
Міністр сільського господарства Ян Кшиштоф Ардановський PAP/Tomasz Gzell

У Міністерстві сільського господарства підбили підсумки останнього року

Особливу увагу міністр Ян Кшиштоф Ардановський звернув на виплату компенсацій за збитки, завдані стихійним лихом. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

На прес-конференції 19 червня очільник Міністерства сільського господарства представив головні завдання, які реалізовано протягом останніх дванадцяти місяців.

Міністр Ян Кшиштоф Ардановський звернув особливу увагу на виплату компенсацій за збитки, які завдало стихійне лихо, наприклад минулорічна посуха: «Ми надали найбільшу допомогу в історії вільної Польщі. Також це була найбільша допомога в Європі. Досить сказати, що набагато заможніша від нас Німеччина призначила набагато меншу допомогу, приблизно дві треті того, що ми запропонували нашим фермерам. Також мені вдалося компенсувати збитки з 2017 року, коли приблизно 55 тисяч гектарів у Польщі зазнали надмірних опадів, підтоплень».

Міністр нагадав, що збільшено кількість так званого сільськогосподарського палива, яке звільнено від акцизного збору, з 86 – до 100 літрів на одне господарство. Як додав Ян Кшиштоф Ардановський, спрощено безпосередній продаж сільськогосподарської продукції, що довело до його зростання.

IAR/Н.Б.