У п’ятницю розпочнеться фестиваль «Два театри»
Замость, ілюстраційне фото pxhere.com / CC0 Public Domain

У п’ятницю розпочнеться фестиваль «Два театри»

20-й фестиваль Театру Польського радіо й Театру Польського телебачення під назвою «Два театри» розпочнеться в Замості. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

«Упродовж 4 днів відбуватимуться презентації радіоп’єс і телевізійних вистав, а також багато інших подій», – сказав Януш Кукула, директор театру Польського радіо.

«Щиро запрошую всіх. На фестивалі вас багато чого очікує: 48 радіоп’єс для дорослих, 15 радіоп’єс для дітей, 25 телевізійних театрів, зустрічі зі знаменитостями, радіопостановка в прямому ефірі. Також ми, як і щороку, вручимо головний приз фестивалю «Два театри». Нагороду одержать Ева Вішнєвська та Єжи Зєльнік», – розповів директор Театру Польського радіо.

Фестиваль «Два театри» повертається після дворічної перерви, яку спричинила пандемія. Він уперше пройде в Замості. Відмінною рисою фестивалю є його універсальна доступність – вхід на всі покази та заходи безплатні. Польське радіо буде в широкому обсязі висвітлювати події фестивалю на своїх каналах, на веб-сайті та в соціальних мережах.

17 вересня, на веб-сторінці www.polskieradio.pl, у вкладці Театру Польського радіо, буде розміщена спеціальна платформа під назвою «Два Театри 2021», на якій буде можливість прослухати всі конкурсні п’єси.

IAR/Р.Г.