У Польщі затримали громадянина Росії, підозрюваного у співпраці з терористами

У Польщі затримали громадянина Росії, підозрюваного у співпраці з терористами

Польські спецслужби затримали громадянина Росії чеченської національності за підозрою у терористичній діяльності. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Агентство внутрішньої безпеки у співпраці з Прикордонною службою Польщі затримало чоловіка – громадянина Росії чеченської національності – підозрюваного у терористичній діяльності. За інформацією PAP, затриманий співпрацював із витуреним раніше з Польщі чоловіком.

Речник міністра-координатора спеціальних служб Станіслав Жарин підтвердив, що у Польщі було затримано Нурмагомеда М. «Затримання здійснили 30 січня, раніше, з міркувань безпеки, ми не інформували про дії Агентства внутрішньої безпеки», – сказав Жарин. Він зазначив, що суд прийняв рішення про депортацію чоловіка.

За словами польських спецслужб, Нурмагомед М., котрий перебував у Польщі, займався терористичною діяльністю і його підозрюють у діях в інтересах терористичних організацій. Агентство внутрішньої безпеки повідомило, що чоловік, який чекає на депортацію, співпрацював із витуреним раніше з Польщі Азаматом Б., який був пов’язаний, зокрема, з «Ісламською державою».

Водночас, за повідомленням спецслужб, інформації про те, що присутність Нурмагомеда М. у Польщі могла створювати загрозу теракту, немає.

PAP, IAR/Т.А.