У Сеймі почалася зустріч Парламентської асамблеї Польщі та України
http://www.nrcu.gov.ua/images/news/big/news_1480762015_5842a29fbe951.jpg

У Сеймі почалася зустріч Парламентської асамблеї Польщі та України

Серед тем для обговорення: енергетична безпека в регіоні, освіта, військова співпраця. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У вівторок почалося дводенне засідання Парламентської асамблеї Польщі та України. Польщу очолює віце-спікер Сейму Ришард Терлєцький, який розповів журналістам про теми розмов з українськими колегами:

«Зустріч служить для підтримки парламентських контактів, що для нас має велике значення. Наші гості поїдуть у Свіноуйсьцє подивитися перевантажувальний порт та можливості, які з цим пов’язані. Будемо говорити про Nord Stream 2 та освітні питання» – повідомив представник партії Право і справедливість.

Дискусію політиків у рамках Парламентської асамблеї з української сторони очолює заступниця Голови Верховної Ради Оксана Сироїд.

У дискусії з польської сторони беруть також участь уповноважений уряду з питань стратегічної енергетичної інфраструктури Пйотр Наїмський, заступник міністра закордонних справ Бартош Ціхоцький і заступниця міністра освіти Мажена Махалек.

IAR/Л.І.