У Варшаві підліток з пневматичного пістолету обстріляв знайомого, бо.. “на дух не переносив його”

У Варшаві підліток з пневматичного пістолету обстріляв знайомого, бо.. “на дух не переносив його”

У Варшаві 19-річний підліток поранив знайомого: стріляв у голову. Потерпілий з пораненнями звернувся до медиків, які викликали поліцію. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на In Poland.

У Віланові (район Варшави) 19-річний підліток заподіяв тілесні ушкодження із пневматичного пістолета місцевому мешканцю. До слова, жертва — колишній сусід по кімнаті агресора.

«На дух не переносив»

Затриманий стверджує, що він стріляв у самообороні. Однак, слідство вважає інакше. Конфлікт між хлопцями був досить глибокий, а образа зачаїлася і чекала слушної нагоди для помсти.

Черговий поліції з Віланова  4 лютого близько 23:00 зафіксував виклик — госпіталізовано 20-річного чоловіка з раною в підборідді. Поранений стверджував, що його підстрелив з пістолета його колишній співмешканець.

Того дня потерпілий приїхав зі своїм старшим другом за адресою, щоб вивезти решту своїх особистих речей з квартири в якій проживав. Однак Губерт Г. не пустив їх у квартиру. Замість цього він вийшов у коридор з револьвером в руці і … вистрілив.

Перший постріл потрапив  колишньому сусіду по кімнаті в грудну клітку, але куртка врятувала від травм. Зловмисник це помітив, тому він знову вистрелив. Цього разу націлив дуло на обличчя. Гумова куля поранила 20-річного юнака в підборіддя.

Губерт Г. зізнався  у скоєному вчинку. Він пояснював свою поведінку самозахистом. Як згодом виявилося, підліток мав глибоку антипатію до свого друга, з яким він колись ділив квартиру. Присутність колишнього сусіда на порозі просто вивела з себе 19-річного чоловіка.

«Його заарештували і відвезли до поліції, пневматичний револьвер був вилучений як доказ у справі, а жертва потрапила до лікарні, де хірург наклав на п’ять швів», — інформує інспектор Роберт Конюший з окружного відділу поліції Варшави II (Komendy Rejonowej Policji Warszawa II).

Після обстеження рани лікар заявив, що стан пацієнта не потребує подальшої госпіталізації. Затриманий 19-річний молодик почув звинувачення пов’язані із небезпекою для здоров’я та життя третіх осіб.

За ці дії йому загрожує позбавлення волі на строк до 3 років.

Źródło: Komenda Stołeczna Policji