У Варшаві триває третій Круглий енергетичний стіл
http://external.polskieradio.pl/files/6140e76d-68de-40cf-bde7-c98b7e4856bc.file

У Варшаві триває третій Круглий енергетичний стіл

У зустрічі беруть участь міжнародні експерти. Метою конференції є обмінятися досвідом. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Конференцію Круглий енергетичний стіл відкрив польський міністр енергії Кшиштоф Тхужевський. За його словами, переговори мають показати, що співпраця Польщі з Європейським Союзом у сфері енергетики складається добре. Серед результатів позитивної співпраці з Європейською комісією міністр назвав нотифікацію (тобто повідомлення) у справі державної допомоги для гірництва до 2023 року та нотифікацію так званого ринку потужності.

«Ми нотифікували державну допомогу для гірництва кам’яного вугілля, нотифікували ринок потужності, який спочатку спирається на вугільну енергетику. А отже, це чималі компроміси на користь Польщі. Нинішня конференція служить також повідомленню про те, що в деяких сферах ми з Європейською комісією досягли домовленостей», – сказав міністр енергії Польщі Кшиштоф Тхужевський.

Перший Круглий енергетичний стіл відбувся 2016 року. Метою зустрічі є обмін досвідом. Ініціаторами конференції були міністр енергії та Група економічних радників TOR.

IAR/Н.Б.