У Ватиканських садах посадять польський дуб
Папа римський Франциск під час генеральної аудієнції у Ватикані PAP/EPA/MAURIZIO BRAMBATTI

У Ватиканських садах посадять польський дуб

За словами папи Франциска, польський дуб буде присвячентй сторіччю дипломатичних відносин Ватикану і Польщі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Папа римський Франциск заявив у середу, 27 березня, під час генеральної аудієнції говорив про століття визнання незалежності Польщі Ватиканом та відновлення дипломатичних відносин. Звертаючись до поляків він повідомив, що у четвер у Ватиканських садах посадять польський дуб.

Під час генеральної аудієнції на площі святого Петра папа римський сказав: «Завтра у Ватиканських садах посадять дуб з польських лісів як знак живих та міцних зв’язків між Апостольською столицею та Польщею, яка сто років тому повернула свою незалежність».

«Саме 30 березня 1919 року Апостольська столиця визнала вільну Республіку Польща, встановлюючи потім дипломатичні відносини. Це дерево є також символом зусиль Польщі у захисті природного довкілля», – додав Франциск.

Потім він наголосив: «Дякуючи Богові за дар свободи молімося, аби завжди її використовували для духовного, культурного і соціального зростання вашого Народу і для інтегрального розвитку кожної особи».

В урочистих заходах у Ватиканських садах візьмуть участь представники польського уряду та президента Польщі, а також Державних лісів.

PAP/Т.А.