Українцю, який зарізав свого співвітчизника у Ґданську, загрожує довічне
https://ternograd.te.ua/wp-content/uploads/2018/03/%D0%B2%D0%B1%D0%B8%D0%B2%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE.jpg

Українцю, який зарізав свого співвітчизника у Ґданську, загрожує довічне

Проти 62-річного українця, який торік зарізав свого співвітчизника у Ґданську, до суду внесли обвинувальний акт. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Довічне позбавлення волі загрожує 62-річному громадянину України, якого звинувачено у вбивстві ножем у листопаді 2017 року на одній з улиць Ґданська 49-річного чоловіка, також українця. Трагедії передувала сварка між чоловіками.

Про внесення у цій справі обвинувального акту до Окружного суду в Ґданську поінформувала у середу Національна прокуратура Польщі.

Трагедія трапилася 1 листопада 2017 року на одній з вулиць у районі Оруня в Ґданську. Свідки зауважили трьох чоловіків, котрі бігали по протиповеневому валу. За словами свідків, один з чоловіків втікав від другого, натомість третій намагався їх розвести. Коли вони вибігли на проїжджу частину, чоловік, який втікав, впав на дорогу, тримаючись за живіт. Нападнику вдалося втекти. Третій з чоловіків попросив свідків викликати карету швидкої допомоги та поліцію. Попри надання першої допомоги лікарями, українець помер. У чоловіка були колоті рани плечей, грудної клітки та живота.

Інциденту між громадянами України передувала спільна вечірка. «Між ними сталася сварка, один образив другого», – сказала речниця Окружної прокуратури в Ґданську Ґражина Вавринюк.

Злочинця затримали наступного дня після вбивства рід час спроби перетину польсько-українського кордону в Медиці.

Обвинувачений визнав свою вину та дав роз’яснення. Громадянин України нині перебуває під вартою.