Увійшло в дію американське мито на сталь та алюміній
http://external.polskieradio.pl/files/1b289939-dca6-45e2-863a-50bbdbce6302.file

Увійшло в дію американське мито на сталь та алюміній

На сталь, що імпортується до США з Європейського Союзу, Канади та Мексики, буде накладено 25-відсоткове. У випадку алюмінію ставка становить 10%. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

1 червня ввійшло в дію американське мито на сталь та алюміній з Європи, Канади і Мексики. За словами Білого дому, мита повинні захищати американських виробників від перевиробництва цієї сировини у світі.

На сталь, що імпортується до США з Європейського Союзу, Канади та Мексики, буде накладено 25-відсоткове. У випадку алюмінію ставка становить 10%. Країни щодо яких обов’язує мито оголосили відповідні кроки.

Євродепутат Яцек Саріуш-Вольський сказав в ефірі Польського радіо, що Євросоюз піддається небезпеці торгової війни зі Сполученими Штатами. Він вказав, що ЄС знаходиться в слабшій позиції щодо Сполучених Штатів.

США є не лише дуже важливим економічним партнером, але також забезпечують Європі безпеку і оборону. На погляд Саріуша-Вольського, взаємні суперечки повинні бути вирішені шляхом діалогу, хоча, як визнав євродепутат, обидві сторони потребують доброї волі.

Яцек Саріуш-Вольський додав, що, якби Європейський Союз та Сполучені Штати почали накладати у відповідь додаткові мита, то це було б виключно на користь Росії.