В Афінах триває дводенна зустріч, присвячена розвитку регіонів

В Афінах триває дводенна зустріч, присвячена розвитку регіонів

Темою саміту в столиці Греції є мегатренди, тобто процеси, з якими змагаються сучасні суспільства. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У саміті в Афінах бере участь кількадесят міністрів та інших представників держав усього світу, відповідальних за розвиток регіонів, самоврядники, делегати євросоюзних організацій. Польщу представляє міністр інвестицій і розвитку Єжи Квєцінський.

Міністр звернув увагу, що в світі триває обговорення мегатрендів, які впливають на економіку і суспільства. «Йдеться про такі виклики, як демографія, тобто дуже сильне старіння населення, зміни клімату, проблеми, пов’язані з інноваціями та сильною диференціацією процесів розвитку», – сказав міністр інвестицій і розвитку Польщі Єжи Квєцінський.

Політик звернув увагу, що дводенна дискусія на цю тему в Афінах ґрунтується на глибоких аналізах Організації економічного співробітництва та розвитку, які стали основою регіональної політики. За його словами, Польща користується такими аналізами. «Польщу часто представляють як країну успішних економічних перетворень, але також країну, котра вже багато років дуже ефективно реалізує свою регіональну політику», – додав міністр Єжи Квєцінський.

Зустріч міністрів, відповідальних за розвиток регіонів, під егідою Організації економічного співробітництва та розвитку відбувається раз на п’ять років. До цієї організації належить 36 високорозвинених і демократичних держав.

IAR/Н.Б.