В Гданську українець хотів переїхати поліціянта

В Гданську українець хотів переїхати поліціянта

Співробітники поліції з Гданська, під час виконання своїх службових обов’язків, намагалися зупинити пасажирську автівку для стандартної перевірки. Проте на те, що буде далі, вони навіть не сподівались. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на In Poland.

Водій автомобіля марки “Ford” проігнорували сигнали правоохоронців, і почав утікати. У якийсь момент кермувальник зупинився. Поліцейський вийшов зі службової машини, щоб провести необхідну перевірку документів, проте саме в цей момент водій “Форда” різко й швидко поїхав прямо на нього.

Офіцер, не розгубившись, встиг відскочити з дороги буквально в останній момент і одночасно двічі вистрілив зі службової зброї. Після короткого переслідування польські правоохоронці таки зупинили автомобіль.

Всередині перебувало двоє чоловіків: 38-річний громадянин Молдови і 36-річний громадянин України. Обидва були п’яні. Чоловіків затримали і відвезли до відділку поліції, — повідомляє Поморська поліція.

В даний час співробітники поліції, під наглядом прокурора, проводять заходи для точного визначення обставин цього інциденту. Водій «Форда», ймовірно, почує звинувачення в нападі на поліцейського, і за водіння автомобілем в стані сп’яніння.

Напад на державного службовця карається 10-а роками ув’язнення, а керування транспортним засобом у стані сп’яніння карається позбавлення волі на строк до 2 років.