Відбувся пікнік «Безпечні канікули з президентською парою»
http://external.polskieradio.pl/files/5cbe7fd6-ef60-45f9-84b8-35428ba09a42.file

Відбувся пікнік «Безпечні канікули з президентською парою»

У садах Президентського палацу у Варшаві зорганізовано зустріч з дітьми, присвячену питанням безпеки під час канікул. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Пікнік «Безпечні канікули з президентською парою» зорганізувало Бюро національної безпеки. У зустрічі взяли участь представники рятувальних служб. При цій нагоді можна було дізнатися, як поводитися в небезпечній ситуації, як ефективно викликати допомогу і як перед прибуттям відповідних служб надати першу медичну допомогу.

Президент Анджей Дуда нагородив Медаллю за жертовність і відвагу 9-річного Адріана Ґродзького за те, що він врятував свого товариша, який тонув. Хлопець отримав також планшет.

Провідною темою зустрічі в садах Президентського палацу було відповідальне користування системою екстреної допомоги, а особливо номером цієї служби 112. Правильна реакція в сиутації загрози і вміння надати допомогу можуть врятувати життя – переконувала дружина президента Аґата Корнгаузер-Дуда: «Дуже важливо, щоб ви знали, в яких ситуаціях набрати номер служби екстреної допомоги, щоб ефективно викликати допомогу. Слід також пам’ятати, аби не набирати його для розваги, не блокувати, тому що саме в цей момент хтось, хто знаходиться в реальній небезпеці, може потребувати допомоги».

Одним з атракціонів пікніка була демонстрація посадки рятувального вертольота на даху будинку Бюро національної безпеки.

IAR/Н.Б.