Власна справа в Польщі: відкрити легше, ніж заробляти?
На попередніх двох подіях власникам мережі кав’ярень вдалося зібрати понад 250 учасників Фото организатора

Власна справа в Польщі: відкрити легше, ніж заробляти?

13 квітня в Oxford Tower відбудеться вже третій Warsaw Business Day – головна подія для іноземних підприємців в Польщі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Я в Польщі”.

Організатори – Інна та Олег Ярові, засновники мережі кав’ярень Dobro&Dobro і платформи Dobro HUB разом з українськими підприємцями протягом 8 годин  будуть ділитись власними бізнес кейсами по таким напрямках:

  1. Міжнародна торгівля – юридичні аспекти інвестування, продаж онлайн і оффлайн, вихід на місцевих рітейлерів, сертифікація та імпорт товарів з України.
  2. Гастрономічний бізнес у Польщі – як знаходити та утримувати нових клієнтів за допомогою системи лояльності, скільки оптимальна витрачати на рекламу і на яку саме, які інструменти реально конвертують клієнтів, скільки має бути постійних клієнтів, як знаходити нових клієнтів в точках франшизи.
  3. Бізнес за допомогою інтернету та технологій – як ефективно вести свій блог, як заробляти на онлайн освіті, в які технології варто інвестувати в 2019.

Організатори впевнені, що зараз ідеальний час для того, щоб почати бізнес:

 

“Оскільки кількість українців в Польщі зростає щодня, разом з цим показником зростає кількість підприємств українського походження. Станом на 2017 рік Україна зайняла 3 місце за обсягом інвестицій у польську економіку. Саме тому виникла необхідність збирати та об’єднувати для обміну досвідом українських підприємців у Польщі.”

На попередніх двох подіях власникам мережі кав’ярень вдалося зібрати понад 250 учасників.

До участі запрошувалися власники бізнесу та стартапів, менеджери проектів, інвестори, фрілансери та ті, хто хоче відкрити власну справу.

Dobro Hub – платформа для навчання та обміну практичним досвідом для іноземних підприємців у Польщі втретє організовує конференцію для власників бізнесу. Засновники платформи починаючи з 2016 року вже успішно ведуть бізнес у Польщі. Олег та Інна прагнуть – розвивати мережу українських кав’ярень у Польщі, Європі, Канаді. Щоб про українських підприємців у світі говорили: “вони успішні і вміють будувати бізнес”.

Платформа має на меті обмін власним досвідом і реальними бізнес кейсами, без теорії і води. Шляхом запрошення експертів, котрі ведуть і консультують бізнес у Польщі. Чітко, чесно про помилки, успіхи та можливості. Про мотивацію і людей, які пишуть тут і зараз свою історію в Польщі.

Посилання до реєстрації на подію: http://bit.ly/2TEvxfw
Посилання до події на фейсбуку: http://bit.ly/2CQw9Vd

Місце проведення конференції:

Oxford Tower, ul. Tytusa Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa (parter)

Контакт з організаторами:

Т: +48 731 396 909Т: +48 794 460 404E: dobrohub.poland@gmail.com