ЄК надасть Польщі 12 млн євро на боротьбу з наслідками буревіїв і злив
http://external.polskieradio.pl/files/99fd7685-b03d-45ee-9c6b-58d18c0148b5.file

ЄК надасть Польщі 12 млн євро на боротьбу з наслідками буревіїв і злив

Загалом на фінансову підтримку для подолання наслідків стихійних лих Європейська комісія призначила 34 млн євро. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Понад 12 млн євро Польща отримає з євросоюзного бюджету у рамках програми підтримки для подолання наслідків минулорічних буревіїв і злив. Гроші виділять з європейського Бюджету солідарності.

У серпні минулого року буревії і зливи завдали збитків у трьох польських воєводствах – Куявсько-Поморському, Поморському і Великопольському, пошкодивши десятки тисяч гектарів лісів і полів, а також транспортну і енергетичну інфраструктуру.

Європейська комісія повідомила, що сума в розмірі понад 12 млн євро може бути використана як компенсація за частину витрат, пов’язаних з очищенням пошкоджених лісів, усуненням повалених дерев з автомобільних доріг і залізничних колій, а також із відновленням пошкодженої інфраструктури.

Загалом на фінансову підтримку для подолання наслідків стихійних лих Європейська комісія призначила нині 34 млн євро. Крім Польщі, гроші також отримають Греція, Литва і Болгарія.