Затримано росіян, які жорстоко побили і пограбували у Варшаві австралійця
http://external.polskieradio.pl/files/44c7e8b9-6290-48aa-816f-c76a036bc379.file

Затримано росіян, які жорстоко побили і пограбували у Варшаві австралійця

Польська поліція затримала двох громадян Росії, які побили і пограбували у центрі Варшави громадянина Австралії. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У Варшаві двоє громадян Росії жорстоко побили австралійця. Коли чоловік втратив свідомість, нападники відібрали у нього мобільний телефон вартістю понад 6 тис. злотих, гаманець з 350 євро, 1,2 тис. злотих і документи. Підозрюваних затримано. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі.

Повідомляється, що австралієць приїхав до Польщі у справах. Його давній знайомий підступно спокусив чоловіка піти до одного з ресторанів у центрі Варшави.

За словами потерпілого, раптом його оточило декілька високих чоловіків. Після короткої розмови нападники спочатку почали бити свою жертву, а потім взяли із залу крісло та почали завдавати ним ударів по всьому тілу потерпілого. Коли австралієць упав, агресори обікрали його.

Завдяки тісній співпраці прокуратури, поліції та слідчих, злочинців вдалося затримати за декілька тижнів після зухвалого нападу.

http://srodmiescie.policja.waw.pl/
http://srodmiescie.policja.waw.pl/

Росіянам висунули звинувачення у розбої, за що їм у Польщі загрожує до 12 років позбавлення волі. Суд постановив тимчасово арештувати зловмисників.

srodmiescie.policja.waw.pl/Т.А.