Завдяки Nord Stream Росія анексувала Крим. До чого доведе Nord Stream 2?
http://external.polskieradio.pl/files/aad9767c-dbd6-418a-95ee-cf26a0a0ce46.file

Завдяки Nord Stream Росія анексувала Крим. До чого доведе Nord Stream 2?

З таким запитанням представниця Польщі Анна Фотиґа виступила на форумі Європейського парламенту. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У Європейському парламенті відбулися дебати у зв’язку із запланованим на 28-29 червня самітом Європейської ради. Від імені делегації партії Право і справедливість виступила депутатка ЄП Анна Фотиґа.

Серед тем, які мають обговорюватися на майбутньому саміті, є, зокрема, довгостроковий бюджет Європейського Союзу, безпека та міграція. Останнє питання порушила в своєму виступі польська депутатка.

«Згідно з даними Євростату за 2016 рік, ЄС прийняв у середньому 4,6 мігранта на кожну тисячу жителів. У Польщі це було 5,5 – українців, білорусів, грузинів та інших національностей», – заявила Анна Фотиґа, яка очолює Підкомітет з питань безпеки та оборони Європейського парламенту.

Анна Фотиґа нагадала, що на форумі Ради ЄС не досягнуто згоди в справі примусового механізму переміщення осіб. Тому, за її словами, постанови в цій справі не повинні бути включені до проекту висновків Ради.

Глава Підкомітету з питань безпеки та оборони Європейського парламенту також висловилася на тему енергетичної безпеки. «Спорудження газопроводу Nord Stream 1 дозволило Росії анексувати Крим. До чого може довести Nord Stream 2?», – запитувала Анна Фотиґа.

https://wpolityce.pl/Н.Б.