ЗМІ: До Берліна Людмилу Козловську запросив лобіст Росії і захисник Путіна
http://external.polskieradio.pl/files/6d72794e-b771-4030-9f17-0b54b13857a3.file

ЗМІ: До Берліна Людмилу Козловську запросив лобіст Росії і захисник Путіна

За словами wpolityce.pl, до Берліна голову «Відкритого діалогу» запросив лобіст інтересів Росії в Німеччині. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Впливовий політик Соціал-демократичної партії Німеччини (SPD) та німецький парламентарій Франк Швабе був одним із ініціаторів візиту голови фонду «Відкритий діалог» Людмили Козловської до Німеччини. За інформацією wpolityce.pl, він протягом багатьох років підтримує російське лобі в німецькій політиці. Швабе також захищав Росію, коли вона анексувала Крим та критикував Революцію гідності в Україні, додає портал.

Нагадаємо, Козловська отримала короткотермінову німецьку візу як виняток, за який боровся, зокрема, Франк Швабе. У Німеччині вона залишатиметься до початку наступного тижня. Її політичним наставником та підтримкою у німецькій політиці є саме цей дуже впливовий політик німецької лівиці, інформує wpolityce.pl. Швабе також протягом декількох років підтримував російську політику в Німеччині.

У 2014 році, коли росіяни окупували Крим, Швабе сказав під час Парламентської асамблеї Ради Європи про те, що «не потрібно виключати Росію з діалогу» і закликав Україну до «поміркованості». Німецький політик, за словами wpolityce.pl, був проти позбавлення права голосу Росії у Парламентській асамблеї Ради Європи. Крім того, він критикував Революцію гідності в Україні та повалення режиму Януковича. Тоді він був віце-головою делегації німецького парламенту у Страсбурзі.

Інформацію про прокремлівський курс Швабе портал wpolityce.pl порівнює зі словами Козловської та її чоловіка Бартоша Крамека. У розмові з виданням «Die Welt» вони сказали, що не мали нічого спільного з Росією, адже займалися захистом ув’язнених у Росії українців та порушенням прав людини в Казахстані і Туреччині. Крамек сказав, що українки, котрі працюють в офісі фонду «Відкритий діалог» у Варшаві, нині бояться, що їх депортують з Польщі.

«Депортація Козловської – це сигнал для негромадян Польщі, котрі мають мужність критикувати владу у Варшаві. Їм загрожує подібне. А до Польщі прибуло 1,5 млн українців, з яких дехто політично активний», – пише «Die Welt» і нагадує про суперечності довкола «Відкритого діалогу».

«Це може погіршити польсько-німецькі відносини», – говориться у «Die Welt». У серпні екс-голова російських залізниць Владімір Якунін, один з найближчих соратників Путіна, який внесений у санкційний перелік США, отримав німецьку візу, що дозволяє жити і працювати в Німеччині.

На Якуніна не поширюються санкції, введені проти представників Росії Європейським Союзом. МЗС Німеччини зазначило, що під час рішення про видачу візи до уваги беруться тільки євросоюзні закони. У 2014 році США ввели проти цього члена найближчого оточення Путіна санкції, запроваджені щодо Росії за анексію Криму.

Крім того, в’їзд до ЄС, Швейцарії, Канади, Австралії та Ліхтенштейну за ефективне проведення анексії Криму та розв’язування війни на сході України заборонений начальникові Генштабу Збройних сил РФ генералові Валєрію Ґєрасімову. Проте, для Німеччини прийняття його у Берліні не є проблемою. Канцлер Анґела Меркель зустрілася з ним наприкінці липня – цілком легально, посилаючись на особливий національний інтерес.

Нагадаємо, президент Анджей Дуда та МЗС Польщі гостро розкритикували рішення Берліна про видачу німецької візи для Людмили Козловської.

wpolityce.pl/Т.А.

Приєднуйтесь до нас:
Телеграм: https://t.me/upmp_news
Твіттер: https://twitter.com/upmpnews

Фейсбук: https://www.facebook.com/upmp.news/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/україно-польська-медіаплатформа-696445156/
Гугл+: https://plus.google.com/110274974628172416084

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCVUukJPDJP5r6wcMmROQrlQ/about?disable_polymer=1