7 страхових компаній, з якими без проблем відкриють візу в Польщу
https://images.cdnyavp.pl/images/articles/44a30cf6748c26c4f017439271b9e8492d7efea0.jpg

7 страхових компаній, з якими без проблем відкриють візу в Польщу

Консульські установи Польщі в Україні прискіпливіше ставитимуться до полісів медичного страхування, які надаватимуться разом з документами на отримання національної візи. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Я в Польщі”.

Консульські установи Польщі в Україні прискіпливіше ставитимуться до полісів медичного страхування, які надаватимуться разом з документами на отримання національної візи. Такий висновок можна зробити після оприлюднення списку страхових компаній, з якими українцям порадили укладати угоди при перетині польського кордону. Але і це ще не все…

Як повідомляє YAVP.PL з посиланням на сайт посольства Польщі, незабаром буде проведена перевірка всіх страхових полісів, представлених в Україні, на предмет їхньої відповідності закону про іноземців. А тих, хто подаватиметься на візи в консульствах, попередили про можливі відмови, якщо їхні поліси будуть видані сумнівними фірмами.

Аби не потрапити в халепу через медичне страхування, українцям порадили уважно вивчати умови договору та звертатися до компаній, список яких склали у консульських установах Польщі в Україні, і які відповідають усім вимогам. До такого списку потрапило лише 7 суб’єктів:

  1. PZU Україна
  2. ГЛОБАЛ ГАРАНТ
  3. ПРОВІДНА
  4. ГАРДІАН
  5. ЕТАЛОН
  6. КНЯЖА Vienna Insurance Group
  7. ЄВРОПЕЙСЬКЕ ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯ

В інформації посольства зазначається, якщо отриманий разом з візовою анкетою поліс буде виданий іншим страхувальником, то він піддаватиметься окремому аналізу. Якщо консул засумнівається у спроможності компанії виконати взяті на себе зобов’язання, то отримає підстави відмовити у наданні візи.

Окрім цього, українцям нагадали, що мінімальна сума страхового покриття, вказана в полісі, повинна складати не менше 30 000 євро. А саме страхування повинне забезбечувати покриття всіх витрат медзакладів у Польщі у випадку надання ними медичної допомоги іноземцеві.

“Дбаючи про безпеку застрахованих осіб, які звертаються за візами, польські консульські установи в Україні будуть приймати лише такі страхові медичні поліси, які забезпечуватимуть повну відповідальність страхувальника у межах суми страхового покриття і надання послуг, зазначених у полісі”, – йдеться в повідомленні посольства.