Через ліцензованих в Україні посередників роботу за кордоном за рік знайшло 84 тисячі осіб

Через ліцензованих в Україні посередників роботу за кордоном за рік знайшло 84 тисячі осіб

Через ліцензованих в Україні посередників роботу за кордоном за рік знайшло 84 тисячі осіб. Більшість на Кіпрі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Наша Польща.

Понад 17 тисяч українців минулого року влаштувалися на роботу на Кіпрі, і це більше, ніж у будь-якій іншій країні. Про це повідомили Укрінформу в Мінсоцполітики у відповідь на інформаційний запит.
«Найбільшими потоки трудових міграцій були на Кіпр (17,8 тис. осіб), Польщу (12,4 тис. осіб), Німеччину (9,2 тис. осіб), Велику Британію (8,1 тис. осіб), Грецію (6,3 тис. осіб), Панаму (2,8 тис. осіб), США (2,6 тис. осіб), Нідерланди (2,6 тис. осіб)», – ідеться у повідомленні.
У Мінсоцполітики також зазначили, що серед працевлаштованих за кордоном громадян України у 2017 році третина раніше працювали на транспорті, 10% – у переробній промисловості та 10% – на будівництві.
Загалом у 2017 році 83,8 тис. українських громадян України було працевлаштовано за кордоном суб’єктами господарювання, що мають відповідну ліцензію Мінсоцполітики на посередництво.
Водночас у відомстві наголосили, що наведені дані «характеризують лише окрему частину ринку праці, адже більшість наших співвітчизників знаходять роботу за кордоном без посередників». А точніше, без посередників, які зареєстровані в Україні й мають відповідну ліцензію міністерства.
Нагадаємо, що тільки в Польщі офіційно сплачує внески до фонду соціального страхування(а отже й офіційно працює в цій країні) понад 400 тисяч осіб.
Фото ілюстративне /dt.ua/