Дешевше хіба що пішки: Ryanair пропонує перельоти між Україною та Польщею за 10 євро

Дешевше хіба що пішки: Ryanair пропонує перельоти між Україною та Польщею за 10 євро

Ірландський лоукостер Ryanair розпродує дешеві авіаквитки з України в Польщу та у зворотному напрямку. На момент написання цього матеріалу пропозиція ще дійсна, тож тим, хто планує поїздки і не хоче стояти в чергах на кордоні, варто поспішити з бронюванням. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Я в Польщі”.

Полетіти в Польщу або з Польщі в Україну можна всього за 10 евро. Квитки за такою ціною з Києва до Варшава пропонуються по понеділках та середах. У зворотному напрямку – по середах та п’ятницях.
screenshot/ryanair.com
Аналогічна цінова пропозиція діє і за напрямом Київ-Познань: до Польщі – по вівторках та суботах, в Україну – переважно по вівторках.
Водночас акційних квитків за цією вартістю з Києва в Краків або Вроцлав лоукостер не запропонував. Натомість можна скористатися варіантом перельоту зі Львова до Варшави також за ціною близько 10 євро.
Щоправда, варто врахувати, що кількість таких дешевих квитків на всіх вищевказаних напрямках обмежена, а ціна актуальна для перельотів лише з ручною поклажею.